bubblebubble

PŘIPOJ SE! Buď 28. listopadu u toho

scroll

Event

Finálový event vám letos představíme na netradičním místě v moderním duchu dnešní doby. V Uhelném mlýně. A máte se na co těšit! Večer Czech Social Awards 2019 pojmeme tak trochu UNEXPECTED.

Letošní Czech Social Awards 2019 budou o inspiraci, zážitcích a zábavě, které vyvrcholí 28.11.2019 finálovým večerem. Leitmotivem bude Noční život ve městě a odehraje se mimořádně v prostorách Uhelného mlýna, klenotu mezi industriály, jehož historie sahá až do 70. let 19. století a který za proměnu v inspirativní prostor získal ocenění Grand Prix architektů, Cenu za rekonstrukci Kotelny a nominaci na Mies van der Rohe Prize.

Těšit se můžeš na live hudební a taneční vystoupení, večer, který tě bude bavit i offline a samozřejmě inspirativní osobnosti sociálních sítí Česka, z nichž během večera vzejde šestice vítězů ankety v kategoriích Inspiration & Influence, Fun & Entertainment, Cosmo Rising Star, Fair Play, Social Special Award a také Go Global.

Netradiční bude už samotná cesta na event. Letos totiž mimořádně začne na vlakovém nádraží, kde pro hosty vypravíme speciální Czech Social Awards vlak plný tematických překvapení. Zažij to s námi a užij si oslavu roční práce osobností, které nás baví a inspirují na sociálních sítích.

Chceš být na eventu s námi? Být součástí a podpořit inspirativní osobnosti sociálních sítí? Připoj se k nám - vstupenky na event jsou již v prodeji na GoOut zde.
Sleduj náš instagram @czechsocialawards a facebook Czech Social Awards.

Uhelný mlýn

Klenot mezi industriály
Nedaleko Prahy

28. 11. 2019

od 19:00

Vystoupí

point

Cesár Sampson

se svým hitem Nobody But You

point

Jakub Ondra

zahájí celý večer svou buskingovou show

point

Nikoleta Šurinová

vítězka sedmé řady Česko Slovensko má talent

point

Amco

se songem Hvězdy nade mnou

point

Kali

zakončí večer se songem Nejsem ten pravý

Podívej se na záznam z Global Social Awards 2019

Stáhni si naši appku

Hlasuj, nominuj

arrow
arrow
App store icon
Google play icon